Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Moja zamówienie w Aros.pl

Książki do szkoły to jeden z największych wydatków szkolnych. Możemy je kupić w księgarniach, ale często ceny są wyższe niż przy ich zakupie w Internecie. A jeśli już zamawiamy je drogą elektroniczną to gdzie? Na stronie wydawnictwa czy lepiej w jakiej internetowej księgarni?

Zdecydowałem się na to drugie rozwiązanie. Spośród wielu wybrałem Dyskont Książkowy Aros.pl. Skoro „dyskont” to ceny powinny być niższe, niż w innych sklepach. I rzeczywiście są! Poniżej porównanie cen zamawianych przeze mnie książek między sklepem internetowym wydawnictwa danej książki a Arosem:

Tytuł Sklep wydawcy Aros.pl
Podręcznik „Zrozumieć tekst zrozumieć człowieka” Język polski. Klasa 2 Część 1 29,00 zł 27,35 zł
„Projektowanie i wykonywanie lokalnej sieci komputerowej” Szkoły ponadgimn. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk 24,90 zł 23,48 zł
„Konfigurowanie urządzeń sieciowych” Szkoły ponadgimn. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk 19,90 zł 18,75 zł
„Real Life Pre-intermediate” Podręcznik do języka angielskiego. Wydanie uaktualnione 58,80 zł 49,98 zł
„Real Life Pre-intermediate” Workbook plus Audio CD 39,90 zł 33,92 zł

Może między książkami WSIPu (trzy pierwsze) nie ma wielkiej różnicy, ale już podręcznik do angielskiego jest tańszy o 10 zł.
Nie wspominam nawet o tym, że zamówienie wszystkich książek w jednym miejscu jest wygodniejsze i koszty wysyłki są niższe (płacimy tylko za jedną wysyłkę). A ta w Arosie kosztuje tylko 9,99 zł w wariancie dostawy przez kuriera i płatności za pobraniem.

Poniżej plan mojego zamawiania od jego złożenia aż do otrzymania książek:

Niedziela 20 październik 2013:

  • 20.31 – złożenia zamówienia i otrzymanie e-maila potwierdzającego

Poniedziałek 21 październik 2013:

  • 19.35 – e-mail informujący o przekazaniu paczki kurierowi i numer listu przewozowego
  • 19.36 – SMS o takiej samej treści co mail

Wtorek 22 października 2013:

  • 13.00 – odebranie przesyłki

Książki były zapakowane w płaskie, prostokątne pudełko idealnie dopasowane wymiarami do zawartości i szczelnie oklejone po bokach białą taśmą.

aros.pl - zamówienie

 

Jak widać powyżej, zamawianie w Aros.pl przebiega bardzo sprawnie i szybko. Z czystym sumieniem mogę polecić tą księgarnię wszystkim szukającym tanich książek.

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+