Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Cashbacklove.pl – jak zarobić 21 złotych w kilka dni?

Zarabianiem w Internecie interesuję się od dawna. Z chęcią uczestniczę w różnych akcjach, które umożliwiają dorobienie kilku złotych przy niewielkim nakładzie czasu. W tym wpisie chciałbym przedstawić jeden z takich sposobów, dzięki któremu zarobiłem 21 zł za kilka minut „pracy”.

Serwisem umożliwiającym zarobienie tej kwoty jest Cashbacklove.pl – portal oferujący zwrot pewnej części wydanych pieniędzy za zakupy w proponowanych sklepach. Stawki są różne, dla przykładu: za wydanie 100 zł otrzymamy 1 zł robiąc zakupy w Komputroniku lub 4 zł robiąc je w Helionie. Oprócz tego możemy otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za wykonywanie określonych akcji. Poniżej prezentuję sposób umożliwiający zarobienie „na czysto” 21 zł za wykonanie kilku czynności.

Wymagania

  • telefon z aktywną kartą SIM do odebrania SMSa z kodem
  • 9 zł na koncie bankowym/Skrill/PaySafeCard do wykonania akcji, za którą otrzymasz wynagrodzenie
  • konto bankowe/PayPal/Skrill do wypłaty zarobku

Instrukcja

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić jest zarejestrowanie się w wyżej wspomnianym serwisie. Służy do tego poniższy przycisk:

Cashbacklove

Nie powinno być z tym żadnych problemów, wystarczy podać swój adres e-mail i hasło oraz potwierdzić regulamin. Do rejestracji możesz również użyć swoich kont z Facebooka lub Googla. Po utworzeniu konta logujesz się na nie i widzisz to:

cashbacklove - panel

Masz już 10 zł! Niestety, aby zrobić wypłatę, potrzebujesz przynajmniej 30 zł. Nie będzie to problemem, wystarczy wykonać jedną akcję, aby uzbierać brakujące środki.

Pora na uzupełnienie swojego konta. Kliknij pomarańczowy przycisk UZUPEŁNIJ po prawej stronie witryny. W wyznaczonych miejscach wpisz potrzebne dane: imię, nazwisko i numer telefonu. Reszty pól nie musisz uzupełniać. Ważne, aby były to twoje prawdziwe dane, ponieważ mogą być w późniejszym czasie weryfikowane, a bez wpisania kodu, który przychodzi na podany numer nie można wypłacić pieniędzy.
Pozostało jeszcze wybrać sposób otrzymania płatności. Wybierz kropkę przy jednym z nich (PayPal, Skrill, rachunek bankowy), wpisz jego identyfikator (adres e-mail/numer konta) i kliknij ZAPISZ.

Teraz możesz przejść do wykonywania akcji, która zapewni Ci brakujące 20 zł. Na górze strony wybierz zakładkę JAK ZARABIAĆ?. Na otwartej stronie kliknij link wskazany strzałką:

cashbacklove - lottoland

Przejdziesz na stronę Lottoland.com, na której możesz obstawiać zakłady w różnych loteriach losowych, w tym w popularnym „Lotku”. Twoje zadanie polega na kupienie 6 kuponów. Wybierasz 6 za 3, następnie zaznaczasz liczby, które chcesz dodać do swoich kuponów lub zostawiasz te już zaznaczone i klikasz zielony przycisk Zatwierdź:

lottoland - wybór kuponów 6za3

Na następnej stronie po kliknięciu zielonego przycisku Dalej wyskoczy okno do rejestracji. Wpisz swoje prawdziwe dane i zatwierdź je.

Następnie otworzy się strona, na której opłacasz wcześniej wybrane kupony. Ich koszt to 9 zł. Do wyboru jest duża ilość form płatności, więc każdy powinien znaleźć odpowiednią dla siebie.

lottoland - zakup kuponów

„Miałem zarabiać, a Ty mi każesz wydawać kasę?!” – możesz sobie pomyśleć. Potraktuj to jak inwestycję. Wydając tutaj 9 zł za kilka dni dostaniesz 30 zł, więc będziesz „do przodu” o 21 zł. A przy odrobinie szczęścia nawet o więcej, bo w razie trafienia co najmniej trzech liczb w swoich kuponach otrzymasz jeszcze wygraną z Lottoland 😉

Po opłaceniu zamówienia przejdź do zakładki Moje konto na górze strony i skopiuj swój numer użytkownika:

lottoland - numer użytkownika

Kliknij ten link. Wpisz w wyszukiwarkę słowo „lottoland” i wybierz znalezioną ofertę. Otworzy się strona, na której wybierz niebieski przycisk PRZEŚLIJ POTWIERDZENIE. Powinno pojawić się okno, w którym wklejasz wcześniej skopiowany numer użytkownika Lottoland. Kliknij WYŚLIJ i ciesz się – jeśli wszystko wykonałeś zgodnie z moją instrukcją to już za kilka dni będziesz mógł wypłacić swoje 30 zł 🙂

Ile czasu to trwa?

W moim przypadku od czasu rejestracji w Cashbacklove, a otrzymania pieniędzy na konto bankowe minęło 5 dni, w tym 4 z nich były robocze. Poniżej dokładny harmonogram:

Niedziela, 16 października 2016:

  • 0:40 – rejestracja w Cashbacklove
  • 0:50 – rejestracja i opłacenie kuponów w Lottoland

Środa, 19 października 2016:

  • 11:17 – e-mail informujący o zaakceptowaniu wykonania akcji

Od tej pory mogłem zlecić wypłatę 30 zł.

  • 11:33 – zlecenie wypłaty

cashbacklove - zlecenie wypłaty

Czwartek, 20 października 2016:

  • otrzymanie pieniędzy na konto bankowe:

cashbacklove - dowód wypłaty

 

Ciężko Wam uwierzyć w możliwość tak łatwego zarobku? Mi też na początku wydawało się to podejrzane, ale postanowiłem spróbować i jak widać, opłaciło się.

Z góry dziękuję wszystkim za skorzystanie z mojego linka do rejestracji w Cashbacklove. W razie jakichkolwiek problemów piszcie w komentarzach –  jestem do waszej dyspozycji.

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+